Site Kullanım Koşulları

Siteyi her ziyaret edişinizde sayfaları kullanmaya başlamadan önce aşağıda listelenen koşulları lütfen dikkatle okuyunuz.

  1. Site editörleri herhangi bir sebep göstermeksizin ve öncesinde veya sonrasında bilgi vermeksizin bu kullanım koşullarını değiştirme veya ilavede bulunma hakkı saklıdır.
  2. Sitede yer alan içerikler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat dahilinde hukuki açıdan koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak kopyalanması, çoğaltılması veya işlenmesi ve yayımlanması yasaktır.
  3. Site içinde başka İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendirmeler bulunmaktadır. Bu harici sitelerde yer alan ya da sunulan bilgilerin, ürünlerin ve hizmetlerin geçerliliği ve güvenilirliği denetlememektedir. Harici sitelerde yer alan bilgiler, ürünler ve hizmetler için sorumluluk kabul edilmemektedir.
  4. Sitede sunulan videolar, fotoğraflar, sunumlar ve diğer tüm bilgiler hiçbir şekilde sizin için profesyonel tıbbi tavsiye niteliği taşımaz. Hastalıklarınızın teşhis ve tedavisinde lütfen öncelikle doktorunuza başvurunuz.
  5. Eğer bu sitenin kullanım koşullarından herhangi biri sizin için uygun değilse lütfen siteyi kullanmayınız ve varsa üyeliğinizi lütfen iptal ediniz.

Yasal Uyarı

Prof. Dr. İzzet Can, Göz Hastalıkları Uzmanı, Ankara

  1. Burada yazılan bilgiler tamamen sizleri hastalığınız hakkında bilgilendirme amaçlıdır. Yazılan konulardaki eksiklik veya yanlışlıktan doğacak olumsuz sonuçlar hakkında Prof. Dr. İzzet Can sorumlu tutulamaz. Bu site kullanılarak hastalığınız hakkında verilecek kararların sorumluluğu tümüyle size aittir.
  2. Tıp biliminde esas olan kural, hasta-hekim ilişkisi ve bu görüşmeden çıkacak kararların ortak uygulanmasıdır. Bu nedenle hastalığınıza ve tedavisine yönelik tüm soru ve endişelerinizi hekiminizle paylaşmanız, daha doğru olacaktır. Burada yazılanların tüm telif hakları Prof. Dr. İzzet Can’a aittir. Yazılı izin alınmadan başka bir yerde kopyalanamaz ve yayınlanamaz.

Bu siteyi ve içinde bulunan sayfaları kullanarak bu sayfada listelenen koşulları ve yasal uyarıları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.